GALA Genesis 23.10.2020

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do zbliżającej się Gali Genesis w systemie Pay-Per-View.

1920x1080_5f8963fd8d449

GALA Genesis

23 października 2020

Klub Wytwórnia w Łodzi

Start: 20:00

Nowy format sportów walki – Gala GENESIS

Nowy format sportów walki – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. Gala odbędzie się w piątek, 23 października, a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC – Josh Barnett.

Związany całe życie z walką „Różal”, po dwóch latach od ostatniego boju postanowił spróbować swoich sił w zdobywającym coraz większą popularność na całym świecie nowym formacie. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett,mającyna swoim koncie ponad 40 walk MMAi osiągnięcia, którymi można by obdzielić kilku zawodników. Pojedynek odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty w formule boksu na gołe pięści z możliwością używania uderzeń łokciami.

23 października, na gali Genesis wystąpią także zawodnicy znani z największych gal MMA w Polsce, m.in. Gracjan „Terminator” SzadzińskiRafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola oraz utytułowani reprezentanci sportów uderzanych, min. Bartosz BatraMichał „Matrix” KrólikArtur Saładiak Monika Porażyńska.

Karta walk

120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett

65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik

80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz

73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký

57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska

120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski

71 kg: TBA vs TBA

E! – okno otwarte dla abonentów pakietu OPTIMUM przez cały październik

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że wraz z NBC Universal, dla naszych abonentów pakietu OPTIMUM przygotowaliśmy okno otwarte kanału E! Entertainment!

Przesyłamy zapowiedzi nowego sezonu „Z kamerą u Kardashianów”, który do końca października abonenci pakietu OPTIMUM mogą śledzić bezpłatnie.

kardashianki_s18_512x288_okno-otwarte-(1)_5f773a892434d

Premierowe odcinki 19. sezonu w niedziele o 21:00

W dziewiętnastym sezonie rodzina Kardashian-Jenner mierzy się z jak dotąd najtrudniejszymi problemami. Kłopoty sercowe,kwestie wzajemnego zaufania i wewnętrzne konflikty – wszystko to sprawiło, że Kim, Kourtney i Khloe musiały podjąć ważne decyzjejako kobiety i matki. Jedność rodziny staje pod znakiem zapytania, a przyszłość jest niewiadomą. Śledzenie dalszych losów tej niezwykłej familiinigdy nie było tak fascynujące.

Pasmo odkodowane jest dostępne od dziś do 31.10.2020 r. 

Pozdrawiamy,

PPHU Matrix